Alpina68

 Sesso: F    Età: 50    Città: In mare    Prov: Stato Estero    Reg: Stato Estero    Naz: Albania
 

Area personale

- Login
 

Contattami

Messaggi Mail
 
Cupido
 

Mi trovi anche...

Chat  
 

Ngrohje Globale

Sillma, jepma ndjenjen i dashur,

 

dergoma prej aty ku je….

 

Pa te me nuk jetohet.

 

 

 

C’pate qe ndeze zjarr ne Polin e Veriut?

 

Boren, akullin pse i shkrive?

 

Tani pergjegjes je

 

Per ngrohjen Globale…

 

 

 

Ah, edhe une qe perkedhelem,

 

ritmi i jetes vazhdon…

 

edhe pse Apokalipsi po afron….

 

Timbaland - Apologize

 
 

PHOTO


 

Ultime visite

Chris Rea - Josephine

 

Hapi yt ėshtė ky?

Vjen drejt meje

 

Lehtė

 

Pa rėnė nė sy

 

Pa zhurmė

 

Drejt meje nė mbrėmje

 

Larg meje nė agim

Hapi yt

 

Deep Purple - Child In Time

 

Te mendoj

Te mendoj dhe te ndjej

 

Ora ime ka mbetur atje, tek ty

 

Atje kam lene veten, zemren

 

Me mbahet fryma kur te lexoj

 

Me dridhen duart kur te shkruaj

 

Dashuri dhe mall

 

Mall dhe kujtime te embla

 

Nostalgji dhe momente qe me rinojne

 

Te mendoj sa here marr fryme…

 

Contatore 

VIZITORI

free counters